+45 96 84 86 00 // ungdomsskolen@struer.dk

UpStairs Thyholm

Klubber

Et sted man kan hænge ud og hygge med sine venner, og lave forskellige aktiviteter! Også er det endda ganske gratis! :-)

Medarbejder
Marianne
Linda
Sted
Thyholm Upstairs
Åbningstider
Alle, der går i 7. klasse og op til 18 år, kan komme i UpStairs
Fra onsdag den 13. september er der åben hver onsdag fra kl. 19.00 – 21.30 for alle, der går i 7. klasse og op til 18 år.
Adresse: Søndergade 12, 1. sal, 7790 Thyholm

Beskrivelse

UpStairs er ungdomsskolens klub på Thyholm, hvor du har mulighed for at spille pool, bordfodbold, computer, WII/PS3, spille spil, se film eller bare hænge ud.

Frem for alt kan man være sammen med vennerne i fede lokaler, hvor mulighederne er mange.

- Og husk, du kan være til at bestemme og sætte dit præg på klubben!

Det er gratis at komme i klubben, men ved enkelte arrangementer kan en mindre deltagerbetaling forekomme.

Der er ingen mødepligt i Klubben, men første gang at du kommer i klubben, skal du lige huske at sige til en af os medarbejdere, at du er ny her, så vil vi lige skrive dig op i klubben. Du kan også melde dig på online.

 

Alle, der går i 7. klasse og op til 18 år, kan komme i UpStairs

Fra onsdag den 13. september 2023 er der åbent hver onsdag fra kl. 19.00 – 21.30 for alle, der går i 7. klasse og op til 18 år.

Adresse: Søndergade 12, 1. sal, 7790 Thyholm

Klubben er altid lukket lige efter påske, og åbner op igen til september hvert år.

Medarbejdere


 
Marianne


 
Linda


Andre hold i samme kategori